Heliporty I-Trac Air do 200 tun/m2

V provedení I -TRAC Air lze budovat požadovaném tvaru a velikosti mobilní heliporty, pojížděcí dráhy a stojánky letadel.

I-Trac Air

I-Trac Air - přiděleno katalogové číslo NATO

I-TRAC Air je systém umožňující provoz vozidel na nehostinném nebo nebezpečném terénu.

I-TRAC Air je kompozitní systém zámkových panelů, který vytváří souvislý povrch schopný zvládnout všechna silniční vozidla, MHE, Helipad systémy a extrémní statické zatížení.

I-TRAC Air je zcela ovladatelný člověkem a je zabezpečen vestavěnou spojovací konstrukcí, která k provozu nevyžaduje žádné speciální nástroje.

Každý panel má 9 upevňovacích bodů, které umožňují uživateli přišroubovat příslušenství tam, kde je to potřeba.

I-TRAC Air je inertní vůči většině chemikálií a nabízí dobrou úroveň elektrické izolace, rychle se instaluje a odstraňuje. Jediný člověk dokáže položit až 100 m2 za hodinu.

Každý panel pokrývá 0,8 m2 plochy a váží pouze přibližně 15 kg.

I-TRAC Air je nejflexibilnější, se kterým lze budovat mobilní komunikace a parkoviště pro osobní i náklady dopravu.

I-TRAC Air je zaměřen na uspokojení potřeb silničních požadavků až do úrovně třídy 85; zároveň nabízí snadnou přenosnost a jednoduché rychlé provozní postupy.

I-TRAC Air prošel 5-ti letým procesem návrhu, který čerpá z rozsáhlých zkušeností, které firma Rola-Trac nasbírala po mnoho let.

S jasným pochopením potřeb koncových uživatelů má I-TRAC Air ideální pozici, aby dokázal čelit výzvám zákazníků nyní i v budoucnu.

Umožňuje budování mobilních ploch v nehostinném nebo nebezpečném prostředí.

Technické parametry:

Výrobek je vyroben z šedého polypropylenu.
Mobilní plocha určená pro provoz s těžkým zatížením. Vhodná jako např. plochy pro pohyb těžké dopravní a stavební techniky.